محل تبلیغات شما
به نام قدرت مطلق الله 
دوشنبه 30 تیر  1399 جلسه دهم از دوره شانزدهم سری کارگاه های آموزشی خصوصی  ویژه همسفران  نمایندگی سهروردی اصفهان به نگهبانی همسفر معصومه و استادی کمک راهنمای محترم همسفر طاهره و دبیری همسفر مریم با دستور جلسه اول"وادی یازدهم و تاثیر آن روی من " و دستور جلسه دوم "تجلیل از کمک راهنمای محترم خانم اعظم"با رعایت تمام اصول بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده تمام افراد از ماسک و ضد عفونی کردن دستها رأس ساعت 15 آغاز به کار نمود .

وقتی من خودم بخواهم حرکت کنم و آموزش‌ها را عملی کنم و دانایی خودم را در کنار راهنمایی های راهنما بالا ببرم، مطمئنا زمانی هم که راهنما در کنار من نباشد.

گفت و گو با مهندس دژاکام در مورد D.SAP

کارگاه آموزشی خصوصی همسفران ؛ دوشنبه 98/7/29

آزمون داخلی آبانماه 1398

جلسه ,دستور ,راهنما ,کنم ,محترم ,رعایت ,در کنار ,راهنمای محترم ,دستور جلسه ,کنم و ,نمود وقتی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

unecovci فایل صوتی امادگی ازمون وکالت - منابع وکالت - منابع قضاوت - منابع سردفتری اسناد رسمی نمایندگی فروش بیسیم کنوود و موتورولا|09122211174 belnaubooksmit Billiga fotbollstrojor 2016 Svensk webbutik یاحــــــــــسین Carole's info دانلود آهنگ,دانلود آهنگ جدید,دانلود آهنگ از لینک مستقیم,آهنگ شاد,دانلود آهنگ غمگین پورتال اطلاع رسانی پایگاه انتقال خون تربت حیدریه دانستنی ها